четверг, 5 ноября 2015 г.

Автомобіль Ford Focus 3 седан - НЕ Погана Машина

Відгук: Автомобіль Ford Focus 3 седан - НЕ Погана Машина
Переваги:
немає
Недоліки:
Менше стало огляду і не вистачає місця близько ручника
Вирішив купити форд фокус 3. Салон комфортний не шумно місця правда, не дуже багато, але вистачає. Машина пройшла небагато, тому про надійність говорити не буду, підлокітник зручний, хоч і без регулювання. Багажник маленький навіть самий маленький серед автомобілів східного класу. Електроніка ось що по справжньому порадувало. Передні фари забезпечують прекрасну видимість в нічний час, світять відмінно. Водійське місце комфортно, підігнати крісло і дивовижне зручне і функціональне рульове колесо під себе не складе проблем ні кому. Водійське місце комфортно, підігнати крісло дивовижне зручне функціональне рульове колесо під себе не складе труднощів.
Салон змінився в кращу сторону у попередника був гірше. Пластик на кермі і торпеді приємний м'який, що завадило поставити такий же на двері, де зазвичай відпочиває лікоть не зрозуміло. Що сказати тих грошей, які просять за новий Форд Фокус 3 ця машина не виправдовує. Якість треба піднімати.

Автомобіль Ford Focus 3 седан - прекрасна і красива машина

Відгук: Автомобіль Ford Focus 3 седан - прекрасна і красива машина
Переваги:
подобається дружині
Недоліки:
поки не помітили
Дану машину я купив своїй дружині. Їй вона дуже зовні сподобалася. Ніби як ситуація з жарту: - ти яку машину хочеш, дорога. - Червону!
От їй і сподобалася ця модель. Суть комплектації розписувати не буду, тому що, як мені здається, це вже все залежить від особистих переваг і гаманця. Пройдуся тільки по основних моментах і компонентам самої машини і загальним враженням.
Що стосується зовнішнього вигляду, то Форд ніколи не відрізнявся схожістю з нашим автопромом. Тому безперечно все, красиво тощо. Всередині салон не тісний абсолютно. всі просторо. Та й американці не люблять тісні простору. Це стосується і їх жител, і автомобілів.
Двигун прекрасно працює, потужності дуже навіть вистачає для певної різкості. Дружина якось раз як натисне на педаль, мене аж в крісло втягнуло досить порядно. У підсумку на майбутнє зрозумів, що для неї треба двигун 1.6 купувати наступного разу. Та й витрата буде менше. Правда, справедливості заради треба сказати, що і 2.0 цілком прийнятно споживає бензину.
Машина маневрена. Дуже мила. Все всередині в ній зручно. Ось уже трохи більше місяця катається дружина на ній і ніяких нарікань. Я розумію, що місяць це не термін, але тим не менш. І як я розумію дружина дуже не скоро захоче її міняти на якусь іншу машину.

среда, 4 ноября 2015 г.

Автомобіль Ford Focus 3 седан - Чудовий автомобіль для міста

Відгук: Автомобіль Ford Focus 3 седан - Чудовий автомобіль для міста
Переваги:
Маневрений, економічний автомобіль! Стильний дизайн.
Недоліки:
Шум в салоні; хотілося б побільше місця для пасажирів ззаду
Придбаний даний автомобіль у вересні 2011 року. Із загальних вражень - автомобіль прекрасно відповідний для міського життя. У мене механічна коробка (тільки з власних переконань), витрата палива дуже економічний! За паспортом рекомендується заливати 95 АІ, але по факту користуюся змінно 92 і 95 АІ (все ж економія). Зчеплення з дорогою тримає дивовижно. У повороти входить на 60 км / год - легко. Рульова колодка настільки плавна і податлива, що при першому знайомстві взагалі було навіть несподівано. За весь цей час в машині змінювалися тільки необхідні запчастини з ТО і один раз заливалася гальмівна рідина. На трасі поводиться дуже податливо навіть на великих швидкостях (максимально розганяв до 140 км / год). У мене чорна машина і влітку при високих температурах клімат-контроль не завжди справляється. А в основному, всім рекомендую!

Автомобіль Ford Focus 3 седан - Відмінний авто

Відгук: Автомобіль Ford Focus 3 седан - Відмінний авто, для одного або невеликої сім'ї
Переваги:
Швидкість з максимальним двигуном, маневреність, керованість
Недоліки:
Тіснота салону і багажника, збірка
Всім доброго дня! Придбав даний автомобіль в грудні 2013 року, тобто 1.5 роки тому, в автосалоні Санкт-Петербурга. Вибирав машину з максимальним по потужності двигуном, присутньому в цій лінійці. Для тих хто вибирає за обсягом, попереджу, що тільки максимальний по потужності двигун Форд Фокус 3 седан, має ланцюг, всі інші ремінь. Що міцніше ланцюг або ремінь, здогадуватися я думаю не доводитися. У плані економії, якщо хто вибирає малопотужні модифікації, скажу що багато Ви не виграєте, так як двигуни "Фордів" і самі по собі економічні, а з малопотужним двигуном, Ви купуєте - овощь. Іноді треба газануть, обігнати, вилізти із замету і т. Д. У плані надійності, машина - невибаглива, нічого серйозного не відбувалося, "стукаю по дереву", одного разу на мийці, залили акумулятор і було на парковці не завестися. Та по гарантії підробили кронштейн, підтримуючий двигун, але як на продавця сказали, це загальна хвороба Фордів, з 2.0 літровими двигунами. Машина жвава, маневрена, швидкісна, адекватна на дорозі і в поворотах, в плані руху все айс. Купував машину під себе одного, тому все влаштовує. Інша справа, якщо у Вас велика сім'я і дача, то Вам краще брати "Мондео". Так як максимум що я воджу - це себе, дівчину і сумки з супермаркету. У багажник, максимум що влізе - пара мішків картоплі і сумніваюся що в кузов "універсал", влізе більше. Знову ж таки, для якої мети Ви купуєте авто - якщо для себе, зійде. Великі компанії я воджу зрідка. Ще одним головним недоліком машини я вважаю збірку і комплектуючі. Я не їздив в Американських та Англійських Фордах, але те що машина місцевого складання відчувається відразу. І не в плані руху, а в плані дрібниць - то там зазор виявиш, якого в іншої дверей немає, то полички і вставочки всякі хрумтять. А комплектуючі ще та пісня - колодки наприклад потрібно брати з обережністю, так як взявши оригінальні, вони в мене гриміли і гули, поки я їх не замінив на неоригінальні. Про дилерське обслуговування треба писати окремий відгук, але раз пишу відгук про марку, то не застосовуючи повідомити, що наприклад слушних дилерів в Санкт-Петербурзі, хто може щось ділове зробити і не пошкодити Вашу машину "Форд" одиниці. Краще відразу підшукати власний сервіс і лікуватися у нього. Але вобщем якщо не брати до уваги ці прикрі дрібниці - машина відмінна. Якщо знайдете свіжий і не розбитий Форд, він Вам прослужить довго. Рекомендую.

Автомобіль Ford Focus 3 седан - Не можу точно сказати

Відгук: Автомобіль Ford Focus 3 седан - Не можу точно сказати, що Ford Focus 3 седан поганий або хороший автомобіль.
Переваги:
Цілком гарний зовнішній вигляд
Недоліки:
Тісний салон, що не дуже міцна підвіска, висока ціна.
Пощастило мені покататися на Ford Focus 3 седан мотор 1,6 105 кінських сил, навіть цілих три місяці. Комплектація конечно не багата, але в цілому вони схожі все. Не скажу що це поганий автомобіль, але і не можу сказати що хороший. По-перше, що кидається в очі, так це його ціна. Починається вона з позначки в 600 000 рублів за саму порожню комплектацію. І мені здається, що він не коштує тих грошей, яких за нього просять продавці. Екстер'єр та інтер'єр створюють враження, що цей автомобіль С класу. Але на мою думку це самий тісний З клас. Опинившись в салоні авто розумієш, що це дійсно так. На місці водія відчуваєш себе, як в гоночному боліді. З'являється думка, що салон Ford Focus 3 седан будувався під коло водія. Все максимально наближене до нього. Сідаючи за кермо, потрібно бути акуратніше, так як можна вдаритися коліном об перемикач світла фар. З боку пасажира спереду, та ж історія, із за сильно виступаючою панелі в салон автомобіля. Масивні передні стійки перекривають дуже велику зону, так що потрібно бути уважнішими, особливо на поворотах. Ззаду так само не куди подіти коліна, а третій пасажир і зовсім буде сидіти не зрозуміло як із за високого тунелю по середині салону. Не можу зрозуміти одне, навіщо в автомобілі з переднім приводом такий тунель потрібен. Крупному людині буде не дуже комфортно в даному авто. Багажний відсік досить великий, але от вхід в нього не дуже великий, тобто якщо знадобитися покласти туди великий дорожній чемодан, доведеться помучатся. Зовні автомобіль виглядає цілком не погано. Зовнішній вигляд мені сподобався. Сподобалося і те, як він веде себе на дорозі. Машина стійка навіть на не дуже якісному дорожньому покритті. Сподобалося так само, що виробник пропонує дуже багато корисних функцій для допомоги водієві: система курсової стійкості, круїз контроль, контроль сліпих зон, яких на цьому автомобілі не мало, і багато інших корисних дрібниць. На мій погляд у цього автомобіля більше мінусів, ніж плюсів. Але вирішувати вам, у кожного свої смаки. Дякую вам за те, що ви виділили час і прочитали мій відгук

Автомобіль Ford Focus 3 седан - Гідний автомобіль за свої гроші

Відгук: Автомобіль Ford Focus 3 седан - Гідний автомобіль за свої гроші
Переваги:
Дизайн і кузова і салону, керованість, економічний для машини 2.0 AT
Недоліки:
Автомат починає сіпатися в пробках, не приємне відчуття, маленький багажник у седана.
Часи, коли Форд Фокус був бюджетним автомобілем вже пройшли, конкурентів розвелося багато і гідних, тому вибираючи даний авто, люди керуються чимось особистим! Є власником Форд Фокус 3 в кузові седан з 2012 року, 2.0 AT, комплектація TrendSport + зимовий пакет + магнітола Sony з голосовим управлінням, Bluetooth + додаткова шумка на колісні арки. В цілому, є все, що потрібно. На сьогодні пробіг 50000, поломок не було, тільки ТО. Автомобіль хороший, керованість на висоті, автомат рівний, плавний, добре набирає, але не ідеальний, якщо вони взагалі існують. Автомат не любить пробок, смикається від постійного газргальмо, дросель потрібно чистити кожне ТО, якщо не частіше, щось погуркувало в передній підвісці, кажуть особливості конструкції, шумка в цілому, але це все-таки не бізнес авто, тому вельми допустимо , маленький багажник. Загалом це не сімейний автомобіль, а автомобіль для поїздок на роботу в офісс і бажано по рівній дорозі, а то захист картера так сильно провисає, що чіпляє все.

Автомобіль Ford Focus 3 седан - Очікували від машинки більшого

Відгук: Автомобіль Ford Focus 3 седан - Очікували від машинки більшого ...
Переваги:
Зовнішній вигляд
Недоліки:
1.Маленькій багажник 2.Не досить просторий салон 3.АКПП НЕ дороботанний 4.Слабая ходова частина
При покупці вибір припав на ФФ-3, т. К. До цього їздили на фокусі -1 2000 який чудово зарекомендував себе за весь час використання ... Але це зовсім інший авто з абсолютно новими проблемами. 1. Зовнішній вигляд авто, дуже сімпотічен і це мабуть єдиний плюс! 2. САЛОН, красивий але не зовсім зручний, торпедо величезна, а місця для задніх пасажирів замало, скрип панелі і дверей, але між тим-інформативний щиток приладів і сам салон досить симпатичний. 3. ДВИГУН 1,6 105 Л. С. слабовато на мою двіжочек для нього, але я особливо не ганяю ... мені загалом вистачає, витрата середній 7,6 л / 100км (видає витратомір комп'ютера авто) досить тяговит при розгоні. АКПП (POWERSHIFT) -Сама по собі найбільша проблема даного авто за 65000 пробігу, збираюся міняти зчеплення вже другий раз, перший раз замінили в 36000 км (по гарантії говорять какое то воно не доопрацьоване) ще був замінений ГУР і лінки спереду, і це новий авто всього 36 тис. км. пробігу. Ходова ЧАСТИНА, по перше низька дуже, чіпляю все! Під других не досить надійна дуже швидко приходить в непридатність всі по черзі важелі, тяги, кульові. Загалом автомобілем не задоволений і не раджу ні кому!